Přístupový systém SF7 s čtečkou otisku a RFID čipů

Novinka

Přístupový systém s rychlou čtečkou otisku prstu a čipů RFID. Kovový rámeček, kovová tlačítka, vhodné pro vnitřní i venkovní použití.

Dostupnost: skladem
Kategorie: Přístupové systémy, RFID
Expedice: připraveno k expedici

1 590 Kč

Cena bez DPH: 1 314,05 Kč

Nová řada designově velmi povedených přístupových systémů s integrovanou čtečkou otisku prstu a čtečkou čipů RFID. Kulatý design, kovový rámeček, vnitřní i venkovní použití (IP66, odolné vodě).
Díky malým rozměrům bude u vašich dveří působit velmi decentně. Čtečka otisku + čtečka čipů RFID.

Na rozdíl od levnějších systémů s optickou čtečkou otisku prstu je tento přístupový systém vybaven kapacitní čtečkou - je rychlejší a spolehlivější. Oceníte při denním používání.

Velmi jednoduché připojení i zprovoznění. Stačí připojit napájení (vhodné zdroje najdete v naší nabídce ZDE) a zapojit výstup, který může ovládat např. elektromagnetický zámek dveří (najdete ZDE). Pomocí zjednodušeného postupu potom načíst otisk prstu pro otevírání, popř. uložit čipy. Za pár minut hotovo!

 

 Technické údaje:

  • počet uživatelů: 100 otisků prstů, 890 RFID čipů (karet, přívěsků ...)
  • čtečka RFID: EM 125kHz, kompatibilní čipy najdete v naší nabídce
  • čtecí vzdálenost čipů (přívěsků, karet): 2-6cm
  • napájecí napětí: 12V DC
  • odběr proudu: v klidu 30mA, aktivní 100mA
  • výstup: přepínací kontakt relé, zatížení max. 2A/ 30V
  • časovač výstupu nastavitelný v rozsahu 0 - 99 sek. (délka sepnutí výstupního kontaktu)
  • pracovní teplota: -40 st.C až +60 st.C
  • vnitřní i venkovní použití, krytí udávané výrobcem IP66
  • rozměry: průměr 73mm, tloušťka 20mm

Součástí balení je malé infra dálkové ovládání pro správu uživatelů (umožňuje správu, přidávání a mazání uživatelských otisků, pinů a karet, nastavení času relé aj.). Dále samotný přístupový systém, montážní materiál, český i originální anglický návod.

 
Doporučené příslušenství: Jestliže potřebujete zajistit nepřetržitý provoz přístupového systému (zámku) i při výpadku síťového napájení, doporučujeme použít náš zálohovaný zdroj BPS1205. Zálohuje napájení, umožní nepřetržitý a spolehlivý provoz. Více ZDE ...

Kontaktní formulář pro rychlý dotaz:
For Fishing 2021

FF2021
Zveme Vás do naší expozice na největším rybářském veletrhu v České republice - FOR FISHING 2021, který se koná již ve dnech 21. - 24. října v Praze na Letňanech. Můžete si zde vyzkoušet i výhodně zakoupit všechny naše výrobky :-) Bližší informace o veletrhu naleznete na oficiálních stránkách ZDE ...

Katalog FLACARP

Katalog FLACARP 2021
Chcete mít přehled o celém našem sortimentu pro rybáře?
Aktuální katalog FLACARP ke stažení ZDE ...

Prodejna

TFE elektronika s.r.o.
náměstí Svobody 1509
696 81 Bzenec

obchod@tfe.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím