O nás

Jednoduchost ... toto jedno slovo je asi nejvýstižnější vyjádření filozofie, se kterou vyrábíme naše nové produkty. V posledních letech jsme vyvinuli množství zařízení, abychom, na základě bohatých zkušeností dnes nabídli zákazníkům to nejdůležitější: přehledné, uživatelsky jednoduché a cenově dostupné výrobky.

Aby mohl být výrobek uživatelsky jednoduchý, je o to složitější jeho vznik, tedy vývoj. Je potřeba na něj od začátku pohlížet z hlediska uživatele, vynechat zbytečné funkce a nastavení, ale přitom zachovat očekávanou funkčnost a vysokou spolehlivost. Zvážit všechny situace, které mohou nastat, maximum pochodů uvnitř zařízení zautomatizovat.
Věříme, že se to u našich produktů iQGSM povedlo naplnit.

Přejeme si, aby jste měli radost z jejich nákupu, zprovoznění i používání. Nechceme Vám dodávat zařízení, která budou komplikovaná, zařízení, která je třeba složitě nastavovat, instalovat software, ovladače, hlídat aktualizace, číst dlouhé návody. Nechceme mít širokou nabídku, ve které se špatně orientuje. Nechceme prodávat zařízení, která berou čas a komplikují život. Svět a dnešní doba jsou již tak dost složité a to, co bylo dříve samozřejmé je dnes vzácné - jednoduchost a přehlednost. A právě to, je přednost našich nových výrobků. 

 Co nabízíme:

  • přehlednou a srozumitelnou nabídku produktů
  • profesionální, přitom uživatelsky jednoduché výrobky zprovozněné za pár minut
  • český vývoj a výrobu, servis i poradenství
  • snadnou komunikaci: jeden kontaktní telefon a email
  • rychlou expedici objednávek z našeho eshopu
  • osobní přístup, možnost zákaznických úprav
  • neustálý vývoj novinek, inovace, rozšiřování sortimentu

 

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím